Inspirace ze světa houpacích sítí

Cestovatelé pozor! Obavy z deště a komárů letos můžete hodit za hlavu. La Siesta doplnila nabídku cestovních sítí o vzdušnou moskytiéru a nepromokavou celtu. Potěší vás i nové barvy a vylepšený závěsný systém, který je díky širším pásům mnohem šetrnější ke stromům.

Moskytiéra pro nerušený spánek

Před hmyzem, komáry a dalšími nezvanými hosty vás na cestách ochrání praktická moskytiéra, hodí se nejen k cestovní síti Colibri, ale i ke všem ostatním sítím až do délky 150 cm.

Moskytiéra je prostorná, vzdušná a zabezpečí vás ze všech stran. Má oboustranný zip pro pohodlné otevírání z venku i zevnitř. Také její zavěšení pomocí šňůr je snadné, upevňovací kolíky mají červenou barvu, abyste je v trávě nepřehlédli.

I když je moskytiéra hustě tkaná, váží pouhých 900 gramů a pohodlně se vejde do sáčku o rozměrech pohých 14 x 14 x 23 cm.

Moskytiéra na houpací síť

 

Plachta ClassicFly – nepostradatelný parťák do nepohody

S plachtou ClassicFly se vrtochů počasí nemusíte bát, ochrání vás, ať už prší nebo pálí slunce. Díky polyuretanovému zátěru voda jednoduše odskakuje od povrchu. Látka je UV rezistentní a úprava RipStop jí dodává vysokou pevnost a odolnost proti roztržení.

Plachta o rozměrech 400 x 300 cm má v rozích praktické kapsičky na skladování upevňovacích šňůr. Složíte ji do malého balíčku 13 x 13 x 23 cm o váze 1 kg.

Plachta na hamaku

 

Stříška  a plachty na hamaku

Cestovní síť Colibri v novém designu

Colibri třetí generace se může pochlubit nejen novými barvami, ale především novým závěsným systémem s 4cm širokými pásy, které poskytují dokonalou oporu a zároveň šetří stromy před poškozením. Relaxovat tak můžete s čistým svědomím.

Přibyly i nové přezky (Crocodile Hooks) z ultra pevného leteckého hliníku, jež se vyznačují intuitivním a snadným ovládáním. Díky nim budete mít síť pověšenou v cuku-letu.

Colibri nabízíme ve dvou velikostech - Double (pro dva) nebo Sigle (pro jednoho) a třech designech - decentní Classic Collibri Canyon, Forest a River, zářivý Color Colibri Palm, Caribic Passionflower a nenápadný Camo styl. Jakou si vyberete?

Cestovní houpací síť Colibri v novém designu
Colibri v decentním odstínu Canyon

Cestovní síť Colibri v zářivě růžové
Cestovní síť Colibri v zářivě růžové se dokonale hodí pro party v parku nebo u vody.

Nenápadná Colibri Camo pro milovníky outdooru.
Nenápadná Colibri Camo pro milovníky outdooru.

Široké závěsné pásy jsou přátelské ke stromům.

Široké závěsné pásy jsou přátelské ke stromům.

Nové přezky (Crocodile Hooks) z ultra pevného leteckého hliníku usnadní zavěšení.

Nové přezky (Crocodile Hooks) z ultra pevného leteckého hliníku usnadní zavěšení.

 

Nejlepší poloha v závěsné síti

Nejlepší poloha v houpací síti je napříč, v té mají záda nejlepší oporu a síť je pěkně rozprostřená. Tip: Cestovní síť zavěste tak, aby byla prohnutá asi jako banán.

 

Tak kterou cestovní síť si vyberete vy?

E-shop houpací sítě La Siesta

Proč si vybrat houpací síť La Siesta?
1 Houpací sítě a sedačky
z Kolumbie
2 Spojení
tradice a inovací
3 Velký výběr
stylů a barev
4 Přírodní i funkční
materiály
5 Férový obchod,
ekologická výroba
6 Certifikace
bezpečnosti a kvality
7 Do interiérů
i zahrad