Inspirace ze světa houpacích sítí

Při výběru houpací sedačky je velikost obzvláště důležitá. Pokud se chcete “válet“ podobně jako v houpací síti, volte velikost Lounger. V případě, že spíše hledáte alternativu ke statickému sezení, vybírejte mezi sedačkami Basic. V obou velikostech najdete sedačky z bavlny, biobavlny i voděodolného HamacTexu.

Závěsné sedačky Lounger

závěsných sedačkách Lounger, majících látku dlouhou přes dva metry (130 x 210 cm), se můžete pohodlně uvelebit i s nataženýma nohama. Jsou komfortní nejen pro relax o samotě ale i pro chvíle ve dvou. Unesou totiž až 160 kg a k jejich zavěšení stačí pouze jeden závěsný bod ve výšce min. 220 cm. Minimální šířku prostoru pro zavěšení určuje délka rozpěrné tyče, která je v tomto případě 140 cm.

 

Obrázek

Houpací sedačky Basic

V závěsných sedačkách Basic si sice nohy nenatáhnete, ale zato se z nich dá dobře pozorovat okolní cvrkot či povídat si s přáteli, na které při vzpřímenějším posedu lépe uvidíte. Sedačky Basic poskytují dynamický způsob sezení, a tudíž jsou výbornou alternativou ke statickým křeslům. Kávu si v nich vypijete stejně pohodlně a ještě si u toho zpevníte pohybový aparát. I nepatrný pohyb totiž aktivuje hluboké svaly a zabraňuje tak jednostrannému zatěžování těla. Potěší vás i jejich finanční nenáročnost.

Obrázek

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat. O houpacích sedačkách si povídáme moc rádi.


Proč si vybrat houpací síť La Siesta?
1 Houpací sítě a sedačky
z Kolumbie
2 Spojení
tradice a inovací
3 Velký výběr
stylů a barev
4 Přírodní i funkční
materiály
5 Férový obchod,
ekologická výroba
6 Certifikace
bezpečnosti a kvality
7 Do interiérů
i zahrad