Houpací sítě a závěsné sedačky značky La Siesta spojují tradiční způsob výroby a pečlivou ruční práci s praktickými inovacemi a moderními technologiemi.

  • Široké portfolio - klasické hamaky, houpací sítě s tyčemi, závěsné houpací sedačky, cestovní sítě, dětské závěsné vaky a sítě, kolébky pro miminka či elegantní dřevěné a kovové stojany. Každý rok nové designy pro moderně i klasicky zařízené interiéry a zahrady.
  • Vysoce kvalitní materiály – bavlna, měkká a k pokožce šetrná bio-balvna, lehké a pevné parašutistické hedvábí či voděodolný HamacTex. Praktické závěsné systémypak splňují vysoké požadavky na kvalitu a bezpečnost a nesou renomovanou certifikační značku GS.
  • Férový obchod, ekologická výroba a sociální odpovědnost - svými aktivitami La Siesta vytváří podmínky pro trvale udržitelný rozvoj drobných výrobců hamak v Jižní Americe.

Houpací sítě a křesla La Siesta

 

Proč si koupit houpací síť La Siesta zrovna u nás?

Jsme tým lidí, kterým nádherné a na trhu zcela jedinečné hamaky La Siesta zalíbily natolik, že jsme se rozhodli je přinést i na český trh. Jedinečným způsobem totiž spojují jihoamerickou uvolněnost a německou spolehlivost. Oceňujeme jejich dokonalé zpracování, dlouhou životnost i styl. Ba co víc, souzníme s filozofií, která za výrobou těchto produktů stojí.

Naše nadšení pro houpací sítě a sedačky La Siesta nás dovedlo až k výhradnímu zastoupení této značky v České republice.

Značku houpacích sítí La Siesta nabízíme na českém trhu už od roku 2008. Za tu dlouhou dobu jsme se stali nejen nadšenými uživateli, ale hlavně skutečnými odborníky na houpací sítě, křesla a další sortiment. Dokážeme zodpovědět všechny vaše otázky a poradit vám s výběrem té nejvhodnější houpací sítě.

U nás najdete kompletní sortiment houpacích sítí a sedaček La Siesta na skladě, nebo vám je dodáme maximálně do 14 dnů prostřednictvím České pošty nebo PPL. Chcete-li si síť vyzvednout osobně, moc rádi vás uvidíme na jednom z našich dvou výdejních míst v Praze, nebo v Humpolci.

 

Tým La Siesta v ČR
Proč si vybrat houpací síť La Siesta?
1 Houpací sítě a sedačky
z Kolumbie
2 Spojení
tradice a inovací
3 Velký výběr
stylů a barev
4 Přírodní i funkční
materiály
5 Férový obchod,
ekologická výroba
6 Certifikace
bezpečnosti a kvality
7 Do interiérů
i zahrad