La Siesta

La Siestí tipy na vánoční dárky

Už vás chytá panika z vybírání vánočních dárků? Chcete něco originálního a hodnotného, co obdarovanému poskytne víc než jen chvilkové potěšení? Pak jste tu správně, houpací sítě a sedačky dokáží divy – s domácí atmosférou, životní pohodou, zdravím, kreativitou ale i neposednými dětmi. Nechte se inspirovat, pro každého člena rodiny máme něco.

Pro rodinnou pohodu – houpací síť Flora

Obrázek

Rodinná houpací síť houpací z měkoučké organické bavlny vás okouzlí svou prostorností a dokonalým pohodlím. Je jako dělaná pro společné chvíle s dětmi či o samotě. Vyzkoušejte Floru a s ní nikdy nekončící pohodu. Vybírat můžete ze čtyř barevných designů.

Pro lenošení vsedě i vleže – závěsné křeslo Habana

Obrázek

V prostorné houpací sedačce z hebké organické bavlny vydržíte relaxovat celé hodiny. K vašemu pocitu beztíže přispěje i fakt, že byla vyrobena způsobem přívětivým k lidem i přírodě. Je ideální pro relax s oblíbenou knihou, drinkem i pro posezení s přáteli.

Pro neposedné děti – závěsný vak Joki

Obrázek

Nechte děti, ať se vydovádí. Krásně barevný závěsný vak Joki jim poskytne spoustu zábavy i příležitostí rozvíjet své motorické dovednosti. Oblíbí si ho také jako útulnou skrýš pro klidné spočinutí. Joki je vyroben z organické bavlny a má chytré a bezpečné uchycení, díky kterému můžete vak snadno odinstalovat.

Pro relaxaci v zahradě – houpací síť Brisa

Obrázek

Není nad to v letních dnech spočinout ve stínu stromů a nechat se ovívat osvěžujícím vánkem. Brisa bude ozdobou každé zahrady a dokonalým zdrojem latinskoamerické pohody. Nevadí jí rosa, déšť ani přímé sluneční záření, takže i starosti s údržbou můžete hodit za hlavu.

Pro relaxaci venku na terase – závěsná sedačka Domingo

Obrázek

Vyrobena z voděodolné funkční látky bude dokonalou společnicí pro posezení venku. Přestože poskytuje velkorysý prostor pro relaxaci, nezabere moc místa a k jejímu zavěšení postačí jeden fixní bod.

Pro vášnivé cestovatele – Colibri

Obrázek

Lehká a skladná síť, speciálně vyvinutá pro cestovatele. Hodí se na cesty, festivaly, studentské koleje či k vodě. Látka z padákového hedvábí se dá přeměnit i na plážovou deku, lehkou přikrývku či zástěnu proti slunci, doma poslouží jako postel k příležitostnému přespání.

Pro ty, co se rádi vyhřívají na slunci – Fruta

Obrázek

Pro ty, co se rádi vyhřívají na slunci tu je Fruta – houpací síť s rozpěrnými tyčemi, které udržují látku pěkně vypnutou – ideální pro chytání bronzu a relaxaci venku u bazénu či na zahradě. S Frutou si vychutnáte léto naplno.

Pro nerozhodné – dárkové poukazy

Obrázek

Pohodu, kterou přinášejí houpací sítě a sedačky La Siesta, ocení opravdu každý. Jenže vybrat tu pravou, z nepřeberného množství barev, tvarů a velikostí, není tak snadné, jak by se zdálo. Proto pro vás máme jednodušší řešení v podobě dárkových poukazů. Nechte své blízké, ať si vyberou podle svého gusta.

Proč si vybrat houpací síť La Siesta?
30 let na trhu 30 let
na trhu
Férový obchod Férový
obchod
Udržitelná výroba Udržitelná
výroba
Vysoký podíl ruční práce Vysoký podíl
ruční práce
Certifikace bezpečnosti a kvality Certifikace
bezpečnosti a kvality