Kvalita a bezpečnost produktů La Siesta

Bezpečnost závěsných systémů a stojanů

Závěsné sady od La Siesty jsou jedinečné nejen svou konstrukcí, ale i použitými materiály. Vznikly v těsné spolupráci s porýnským Technickým kontrolním sdružením - TÜV Rheinland, celosvětově uznávaným lídrem v oblasti bezpečnostního testování a certifikace výrobků.

Obrázek

Experti z TÜV Rheinland poskytovali během procesu vývoje závěsných systémů zpětnou vazbu v podobě konstrukčních doporučení, což umožnilo týmu La Siesta odstranit veškerá potencionální rizika. Závěsné systémy jsou patentované a stejně jako stojany splňují nejnovější bezpečnostní požadavky a standardy, které znáte pod označením GS.

Přečtěte si podrobněji o sadách pro uchycení houpacích sítí a sedaček na našem blogu.

Nosnost houpacích sítí a sedaček

Nosnost houpacích sítí a sedaček se liší model od modelu. Nicméně každá houpací síť i sedačka La Siesta je podrobena extrémnímu testu, který spočívá v zatížení houpací sítě / sedačky zavěšené ve speciálním stroji závažím 2,5 x těžším, než je uváděná maximální nosnost*. Tento test odhalí jakýkoli nedostatek dřív, než se produkt dostane na trh. *(Maximální nosnost jednotlivých produktů najdete v uváděné tech. specifikaci.)

Obrázek
Do některých sítí se vejde celá rodina. Houpací síť Brisa Kingsize, která je na obrázku, unese až 200 kg.

Pevnost látek

Látky, z kterých se vyrábějí houpací sítě a sedačky La Siesta, se vyznačují vysokou pevností a odolností proti oděru. Jejich zesílené kraje chrání síť před roztržením a velký počet závěsných šňůr zajišťuje rovnoměrné rozložení váhy. Díky vysoké gramáži vydrží dlouhá léta intenzivního používání.

Obrázek

Ekologická i sociální udržitelnost

Houpací sítě a sedačky z organické bavlny jsou bezpečné i z hlediska ekologie. La Siesta v roce 2015 získala mezinárodně uznávanou certifikace GOTS – The Global Organic Textile Standard, která stanovuje přísná ekologická a sociální kritéria pro udržitelnou produkci textilií.

Obrázek

 


Máte otázky? Potřebujete poradit?

Ozvěte se Tomášovi z naší zákaznické linky La Siesta. Rád vám na všechno odpoví.

mobil: +420 737 279 226

telefon: +420 251 556 205

email: info@la-siesta.cz

 

Tomáš ze zákaznické linky La Siesta

Proč si vybrat houpací síť La Siesta?
30 let
na trhu
Férový
obchod
Udržitelná
výroba
Vysoký podíl
ruční práce
Certifikace
bezpečnosti a kvality