Velikost houpací sítě. Jakou vybrat

S velikostí houpací sítě je to jako s postelí. Prostornější vám bezpochyby poskytne větší komfort, ale i v malé si můžete božsky odpočinout. La Siesta nabízí tři velikosti houpacích sítí a dvě velikosti závěsných sedaček, přičemž velikostí se myslí rozměr látky bez závěsných šňůr.

Single aneb Houpací síť pro jednoho

Pokud jste omezeni financemi, prostorem, anebo ve svém volnu upřednostňujete slastnou samotu před společností, radost vám udělá skladná houpací síť pro jednoho o rozměrech 140 x 200 cm a nosností 120 kg. Vměstnáte ji do malého pokoje stejně jako na balkón, terasu či zahrádku. Pro zavěšení této hamaky, kterou také najdete pod označením Single, budete potřebovat dva závěsné body vzdálené minimálně 270 cm a umístěné minimálně 120 cm nad zemí. Pohoda.

Jak vybrat velikost houpací sítě

 

Double aneb Houpací síť pro dva

Hamaky o šířce 160 cm a délce 230 cm nazýváme Double. To proto, že se do nich pohodlně vejdou až dva lidé. Velkorysé rozměry si můžete užívat sami nebo je sdílet s někým blízkým, unesou až 160 kg. Krásně se v ní čtou pohádky, vyprávějí příběhy, popíjí víno a sledují filmy. K jejímu zavěšení budete potřebovat dva závěsné body vzdálené minimálně 310 cm a umístěné ve výšce minimálně 140 cm nad zemí.

Průvodce výběrem hamaky

Family aneb Rodinné houpací sítě

Rodinné houpací sítě, co se pohodlí týče, nemají konkurenci. Unesou až 200 kg a nabídnou prostor o velikosti letiště (180 x 260 cm), který vám zajistí nebývalý komfort, ať už si budete volné chvilky vychutnávat sami či s rodinou. Přestože je můžete zavěsit do prostoru s min. rozměry 360 cm a výškou 160 cm, jejich krása nejlépe vynikne ve spojení s dřevěnými stojany. Ty můžete umístit venku i v interiéru, žádné stromy ani trámy nejsou potřeba!

Houpací síť pro celou rodinu

Houpací sítě s tyčemi

Stejně jako klasické sítě, i houpací sítě s tyčí nabízíme ve třech velikostech – Single, Double a King Size. Ačkoli jsou o něco menší než klasické sítě, vyžadují větší prostor pro zavěšení. Aby se v nich pohodlně leželo, musí být totiž pořádně vypnuté. Užijete je především venku při opalování, to ale neznamená, že je nemůžete zavěsit doma. Naopak jsou velmi dekorativní.

Single - síť s tyčemi pro jednoho

V této kategorii najdete chutně barevnou houpací síť Fruta s rozměry 110 x 190 cm a nosností 120 kg. Je vyrobená z voděodolného vlákna a na její zavěšení budete potřebovat dva závěsné body vzdálené minimálně 300 cm.

Double - síť s tyčemi pro dva

Rozměry letně vzorované látky sítě Hawaii double dosahují 140 cm na šířku a 210 cm na délku. Síť unese až 160 kg a taktéž na její zavěšení budete potřebovat dva závěsné body vzdálené minimálně 350 cm.

Houpací síť s tyčemi

King Size – extra velké sítě s rozpěrnou tyčí

Tyto sítě s rozměry 140 x 210 cm nabízejí doslova královské poležení, které navíc zpříjemňuje měkký polštářek. Na její zavěšení budete potřebovat dva závěsné body vzdálené minimálně 400 cm.

Jak vybrat hamaku na zahradu

Rozměry každé sítě, materiál, ze kterého jsou vyrobené i požadavky na zavěšení najdete u každého modelu v technických specifikacích.

Velikosti závěsných sedaček najdete v samostatném článku


Proč si vybrat houpací síť La Siesta?
1 Houpací sítě a sedačky
z Kolumbie
2 Spojení
tradice a inovací
3 Velký výběr
stylů a barev
4 Přírodní i funkční
materiály
5 Férový obchod,
ekologická výroba
6 Certifikace
bezpečnosti a kvality
7 Do interiérů
i zahrad