Inspirace ze světa houpacích sítí

Chtěli byste na Vánoce potěšit sebe nebo své blízké La Siestou, ale nevíte si rady s výběrem. Inspirujte se nejoblíbenějšími kousky našich zákazníků.

Houpací vak Joki pro děti

Dětské houpací vaky jsou jako maminčina náruč. Děti v nich najdou útulnou skrýš i místo pro dovádivé hry. A navíc děti houpání milují! A to ani nemusí vědět, že houpání posiluje svaly, rozvíjí motoriku a zvyšuje inteligenci.

Ano, je to tak, jemné houpání poskytuje důležité stimuly pro rozvoj dětského mozku, upevňuje a rozšiřuje neuronová spojení, která zvyšují funkčnost mozkové kůry a tím i přirozenou inteligenci.

Závěsné vaky, které jsou vystlané měkkým polštářkem, potěší děti od 3 do 9 let. V nabídce La Siesty najdete vaky Joki z měkké bavlny i voděodolného materiálu – Joki Outdoor, který je určen především ven na zahradu.

Není nad to, mít se kde houpat a mít svou skrýš, jen nezapomeňte přikoupit závěsný systém a otočný čep, aby si děti mohly Joki užívat hned o vánočních prázdninách.

Závěsné vaky pro děti

 

Colibri pro cestovatele

Lehkou a praktickou cestovní sítí uděláte radost všem, kdo rádi cestují nalehko a low cost. S Colibri, která je velmi skladná, ušetří za hotely a přitom se vždy pohodlně vyspí.

Colibri si najde své místo také u vody, na rybách, víkendových výletech do přírody, hudebních festivalech i doma pro chvíle odpočinku nebo jako příležitostné lůžko pro hosty.

Všude tam potěší její jednoduchý a snadno nastavitelný závěsný systém, praktická poutka a lehká přeměna sítě na plážovou deku, přikrývku nebo stínítko proti slunci.

Vybírat můžete z několika barev a desénů a dvou velikostí single/double. Do náročnějších podmínek doporučujeme její zateplenou verzi. Více

Houpací sítě pro kempování

 

Habana Lounger pro obnovu sil

Cesta, jak zapomenout na starosti a oddat se slastné a zdraví prospěšné siestě, vede přes houpací křeslo Habana. To si oblibu získalo díky své nenáročnosti na prostor a nevtíravému designu, který dobře zapadne do každého interiéru.

Jemné houpání napomůže uvolnit fyzické i psychické napětí rychleji než masáž, navíc se při něm uvolňuje dopamin – hormon štěstí, který nám přinese dobrou náladu a navodí pocit vnitřního klidu. A kdo by to v dnešní uspěchané době neocenil?

Jen při nákupu nezapomeňte na závěsný systém, aby pohoda mohla začít hned o Vánocích.

 

Hamaka do bytu

 

Dárkové a elektronické poukazy

Stále si nejste jisti výběrem té správné sítě či sedačky? Neznáte vkus obdarovaného? Nechte to na něm. S dárkovým poukazem si bude moct vybrat podle svého gusta. Poukazy v hodnotě 500, 1.000, 1.500, 2.000, 3.000 Kč u nás najdete v papírové i elektronické podobě.

Dárkový poukaz na houpací síť

Pohodové nákupy a ještě pohodovější svátky a vám přeje

tým La Siesta


Proč si vybrat houpací síť La Siesta?
1 Houpací sítě a sedačky
z Kolumbie
2 Spojení
tradice a inovací
3 Velký výběr
stylů a barev
4 Přírodní i funkční
materiály
5 Férový obchod,
ekologická výroba
6 Certifikace
bezpečnosti a kvality
7 Do interiérů
i zahrad