Co si vybrat? Houpací síť nebo závěsné křeslo?

Nemůžete se rozhodnout, zda si pořídit houpací síť nebo závěsné houpací křeslo? Poradíme vám.

Závěsné houpací křeslo

Hlavní výhodou závěsného křesla je, že k jeho zavěšení potřebujete jen jeden kotevní bod. Vejde se i na balkón, a pokud zvolíte velikost Lounger nebo Double, můžete si v něm pohodlně natáhnout nohy. Vaše poloha zůstane dostatečně vzpřímená na to, abyste si mohli číst knížku, popíjet osvěžující drink či pracovat na notebooku. Také se vám z něj bude lépe pozorovat cvrkot kolem. Takový výhled do zeleně nebo doma na spokojeně hrající si děti, je nad všechny dovolené. Relax v závěsné sedačce si totiž můžete dopřát každý den.

Závěsná křesla jsou pohodlnáZávěsná křesla pro rodinu

Houpací síť

houpací síti se oproti tomu můžete krásně natáhnout a dát si po obědě dvacet. Můžete se do ní, ležíce podél, zavinout jako larva nebo se naopak, vleže napříč, vystavit slunečním paprskům. Krásně se z ní pozorují větve stromů nebo hvězdy. Dá se použít i jako provizorní lůžko, doma i na cestách. Jen k jejímu zavěšení budete potřebovat dostatečný prostor a dva kotevní body. Více se dočtete v článku Jak síť zavěsit a jak si do ní lehnout. Tip: Pokud si v ní chcete číst či sledovat film, doporučujeme, abyste si lehli napříč a záda vypodložili polštářem.

Ať už si vyberete závěsnou sedačku nebo síť, vězte, že obě hamaky nabízíme ve variantě na ven (HamacTex) i na doma (bavlna a biobavlna), k oběma si můžete pořídit elegantní dřevěný nebo skladný kovový stojan a obě hamaky na vás budou mít blahodárný vliv. Nevěříte? Přečtěte si 10 pádných důvodů, proč se houpat.

Houpací síť do bytu

Hamaka se stojanem


Proč si vybrat houpací síť La Siesta?
1 Houpací sítě a sedačky
z Kolumbie
2 Spojení
tradice a inovací
3 Velký výběr
stylů a barev
4 Přírodní i funkční
materiály
5 Férový obchod,
ekologická výroba
6 Certifikace
bezpečnosti a kvality
7 Do interiérů
i zahrad