Co si vybrat? Houpací síť nebo závěsné křeslo?

Nemůžete se rozhodnout, zda si pořídit houpací síť nebo závěsné houpací křeslo? Poradíme vám.

Závěsné houpací křeslo

Hlavní výhodou závěsného křesla je, že k jeho zavěšení potřebujete jen jeden kotevní bod. Vejde se i na balkón, a pokud zvolíte velikost Lounger nebo Double, můžete si v něm pohodlně natáhnout nohy. Vaše poloha zůstane dostatečně vzpřímená na to, abyste si mohli číst knížku, popíjet osvěžující drink či pracovat na notebooku. Také se vám z něj bude lépe pozorovat cvrkot kolem. Takový výhled do zeleně nebo doma na spokojeně hrající si děti, je nad všechny dovolené. Relax v závěsné sedačce si totiž můžete dopřát každý den.

ObrázekObrázek

Houpací síť

houpací síti se oproti tomu můžete krásně natáhnout a dát si po obědě dvacet. Můžete se do ní, ležíce podél, zavinout jako larva nebo se naopak, vleže napříč, vystavit slunečním paprskům. Krásně se z ní pozorují větve stromů nebo hvězdy. Dá se použít i jako provizorní lůžko, doma i na cestách. Jen k jejímu zavěšení budete potřebovat dostatečný prostor a dva kotevní body. Více se dočtete v článku Jak síť zavěsit a jak si do ní lehnout. Tip: Pokud si v ní chcete číst či sledovat film, doporučujeme, abyste si lehli napříč a záda vypodložili polštářem.

Ať už si vyberete závěsnou sedačku nebo síť, vězte, že obě hamaky nabízíme ve variantě na ven (HamacTex) i na doma (bavlna a biobavlna), k oběma si můžete pořídit elegantní dřevěný nebo skladný kovový stojan a obě hamaky na vás budou mít blahodárný vliv. Nevěříte? Přečtěte si 10 pádných důvodů, proč se houpat.

Obrázek

Obrázek


Proč si vybrat houpací síť La Siesta?
1 Houpací sítě a sedačky
z Kolumbie
2 Spojení
tradice a inovací
3 Velký výběr
stylů a barev
4 Přírodní i funkční
materiály
5 Férový obchod,
ekologická výroba
6 Certifikace
bezpečnosti a kvality
7 Do interiérů
i zahrad